hameenlinnanmoottorikerho@gmail.com

Hämeenlinnan Moottorikerho
Poltinahontie 9
13130 Hämeenlinna

tilin:o
FI04 2047 2100 0162 75 NDEAFIHH

Kustaa 2018

Päivystys keskiviikon kerhoilloissa klo 18:00 alkaen

6.6.18 Virtanen S
4.7.18 Ahtila
1.8.18 Lehtonen
5.9.18 Laitamäki
3.10.18 Puhakainen
7.11.18 Väyrynen
5.12.18 Jaatinen
2.1.19 Niskanen
6.2.19 Virtanen I

Kerhotreenit 2018

Seuraava paikka ja aika avoinna

Kerhonlenkillä talkoot 20.5.2018

Ajopaikoista

Kerhonlenkki auki

Maanomistajan luvilla olevat ajopaikat on vain paikallisille kuskeille, ei koko Etelä-Suomelle.

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:94273 kpl

HlMK:n hallitus ja muut toimitsijat 2018

 

Puheenjohtaja:

Ismo Virtanen

040 048 3837 

ismo.virtanen@luukku.com

Varapuheenjohtaja:

Samuli Virtanen

044 569 8327

samuli.virtanen81@gmail.com

Sihteeri

Mika Lehtonen

050 522 0727

filehtmik@gmail.com

Jäsenet:

Allan Jaatinen

050 047 8105

allan.jaatinen@pp.nic.fi

 

Sami Puhakainen

040 511 1046

sami.puhakainen@wurth.fi

 

Arto Niskanen

040 521 5487

artoniskanen@luukku.com

Sami Laitamäki

045 206 8061

s.laitamaki@gmail.com

Varajäsenet:

Nico Väyrynen

044 550 2340

nico.vayrynen@hotmail.com

 

Topi Ahtila

050 414 7844

topi.ahtila@hotmail.com

 

Rahastonhoitaja:

Milja Pohjamo

milja.pohjamo@gmail.com

Jäsenrekisteri

Heli Turunen

050 521 7062

heli.turunen@hotmail.fi

Nettisivujen päivitys

Sami Laitamäki

045 206 8061

s.laitamaki@gmail.com

 

Jaostot ja niiden vastuuhenkilöt

 

Motocross               

Sami Puhakainen

040 511 1046

sami.puhakainen@wurth.fi

Enduro      

Arto Niskanen

040 5215 487

artoniskanen@luukku.com

Cross Country

Nico Väyrynen

044 550 2340

nico.vayrynen@hotmail.com

Supermoto

Tero Kolehmainen

040 576 2302

kolehte101@gmail.com